High Five – ulubione serialowe pary

9 września 2014 0 przez Aleksandra
HIGH FIVE! to akcja, w związku z którą na stronie pojawiać się będą rankingi ulubionych, najlepszych, najbardziej interesujących, bądź najgorszych książek, filmów, gier, postaci, itp…  Dzięki temu zarówno czytelnicy mogą poznać bliżej nas, jak i my czytelników, jeśli ci będą chętni na podzielenie się swoimi przemyśleniami i opiniami. 

Jeśli chcesz przyłączyć się do akcji – nic prostszego! Zgłoś swój udział w komentaru pod wybranym tematem, skopiuj powyższy tekst oraz grafikę wraz z podlinkowaniem do podstrony z rankingiem i utwórz na swoim blogu własny HIGH FIVE! 🙂

W zasadzie nigdzie nie jest powiedziane, że w rankingu mają się znaleźć pary rozumiane tylko jako związki, a nie mogą to być pary przyjaciół, więc i u mnie się parę takich znajdzie.5. Rachel i Finn

Długo kazano czekać widzom „Glee” na zejście się tej pary i stawiano im na drodze sporo problemów. Kiedy już się wszystko zaczęło dobrze układać i wydawało się, że może za jakiś czas znów będą razem, odtwórca roli Finna zmarł. Są pięknym obrazem miłości pełnej ideałów, poświęcenia. Miło było patrzeć na tak dużą ilość czułości, troski o drugą osobę… Ze strony Finna. Rachel była trochę zbyt egoistyczna i czasem aż zaskakiwało podejście Finna do niej.

źródło

4. Majka i Kuba

Raczej z sentymentu niż jakiegokolwiek innego powodu tutaj trafiają. Bardzo podobało mi się, to w jaki sposób się poznali i pobrali. To było dość… Zaskakujące.

źródło

3. Merlin i Artur

Mimo ciężkich początków nie da się zaprzeczyć, że ta dwójka ie ze sobą zaprzyjaźniła i była podstawą przesłania serialu „Merlin”, tworząc zarazem masę humorystycznych elementów. Całkiem sympatycznie przestawione tworzenie się relacji, troski o drugą osobę i poświęcenia. Cień na całość rzucała wprawdzie tajemnica Merlina, no ale kto z oglądających nie czekał „no kiedy ten idiota w końcu załapie, że Merlin to czarodziej?!”
źródło
2. Sherlock i Watson
Tak, mówię o serialu BBC, który już chyba wszyscy kojarzą 🙂 Postacie, które łączą tylko dwie rzeczy – zamiłowanie do niebezpieczeństwa i poznawania rozwiązań zagadek. Mimo, że Sherlock patrzy na wszystkich z góry potrzebuje Watsona i jest on chyba jedyną osoba, dla której detektyw mógłby zrobić coś bezinteresownie i z troski.
źródło

1. Lagertha i Ragnar

Oboje bardzo charyzmatyczni, pewni siebie, inteligentni, doskonali wojownicy. Ich losy są chyba jednymi z najciekawszych i wciąż czekam na chwilę, kiedy Ragnar postanowi rzucić swoją mdłą księżniczkę i wróci do Legerthy, do której zdecydowanie bardziej pasuje. Niewiele związków tak pełnych pasji i emocji można zobaczyć w serialach, jak u tej dwójki.
źródło